Mamy przyjemność zaproponować Państwu całoroczny wypoczynek w naszym gospodarstwie agroturystycznym położonym w malowniczej miejscowości Ciszewo, znajdującej się w obrębie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Oferujemy tutaj ponad 20 miejsc noclegowych. Nasi Goście mogą wybierać pomiędzy możliwością zakwaterowania w Domku z Bala (5 miejsc), w "Domku pod Bocianim Gniazdem" (4miejsca) lub w pokoju w Domu Gościnnym (4 trzyosobowe pokoje). Szczegółowy opis poszczególnych miejsc znajdziecie Państwo w zakładce Nasze Domy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również nasz dom letniskowy w miejscowości Czarnawieś w woj. podlaskim. Może tam miło spędzić czas 6-8 osób, zwłaszcza lubiących letnie plażowanie, ponieważ w jego sąsiedztwie znajduje się jezioro Rajgrodzkie.

DLACZEGO NASZ OŚRODEK?

Prowadzenie naszego gospodarstwa jest naszą pasją, posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Mieliśmy zaszczyt gościć wiele znamienitych i znanych osób, czy to z Polski czy też z zagranicy. Wiele z nich nie omieszkało umieścić swych wpisów w naszej księdze gości, oddanej do Państwa dyspozycji.

Nasze zaangażowanie w prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego zostało wielokrotnie docenione i nagrodzone licznymi pucharami i dyplomami uznania w wielu konkursach z branży turystycznej.

Mamy grupy wiernych nam Gości, którzy rok rocznie powracają do nas i spędzają tu zarówno urlopy, jak i uciekają od zgiełku miast w okresach świątecznych. Ze wszech miar staramy się zapewnić Państwu jak najbardziej profesjonalną opiekę z naszej strony, jak też dbamy o Państwa komfort i udany wypoczynek tak, abyście powrócili do nas w kolejnym sezonie urlopowym

Domek z Bala
Dom Gościnny Ciszewo
Ciszewo